Ook in 2019 worden er door onze vereniging weer volop herhalingslessen BLS en EHBO aangeboden. Voor herhaling BLS zijn op woensdag 13 maart en donderdag 16 mei a.s. nog enkele plaatsen vrij. Op 22 mei 2019 staat herhaling EHBO gepland, ook hier zijn nog een aantal cursusplaatsen beschikbaar. Aanmelden kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Heb je nog niet eerder een cursus doorlopen of is het langer dan twee jaar geleden? Op 9 mei a.s. of op 29 augustus 2019 wordt de volledige cursus Basic Life Support aangeboden. En op 9 en 16 oktober 2019 kun je deelnemen aan de cursus EHBO voor tennissers. De cursussen vinden plaats in de avond, locatie Baan 15. De kosten voor deelname worden volledig vergoed door onze club.

Heb je interesse? Stuur dan een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Sportieve groeten, Elmi van Boxtel

EHBO en reanimatiecursus